Rekomendacje dla firmy Milex Sp. z o.o.

Rekomendacje

Business Centre Club

Business Centre Club istnieje od 1991 r. Jest prestiżowym Klubem przedsiębiorców i największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców. Do BCC należy 2500 członków (osób i firm).Członkowie BCC akceptują Statut organizacji zobowiązujący ich do reprezentowania wysokich norm etycznych, przestrzegania zasad kodeksu kupieckiego i działania zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu.

Firma Milex jest członkiem BCC od 2007 roku.

Dun & Bradstreet Poland

Dun & Bradstreet Poland dostarcza informacje gospodarcze w formie raportów handlowych. D&B wyróżnia certyfikatem firmy o danych finansowych dających gwarancję na wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej, których poziom zadłużenia jest znikomy.

Business Centre Club

Rekomendacja od Business Centre Club na kolejny rok działalności dla Firmy MILEX Sp. z o.o.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Zachodniopomorski Oddział Regionalny

WYRÓŻNIENIE DLA SPÓŁKI

WYRÓŻNIENIE DLA SPÓŁKI

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Zachodniopomorski Oddział Regionalny uhonorowała Firmę KAMIL Sp. z o.o. - której Spółka MILEX jest 100 % właścicielem - wyróżnieniem za wzorową absorpcję środków Unii Europejskiej na rzecz rozwoju rolnictwa.

Wyróżnienie to zostało przyznane przez Pana Jarosława Łojko - Dyrektora Zachodniopomorskiego oddziały Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej

GODŁO PROGRAMU FIRMA ROKU 2012

GODŁO PROGRAMU FIRMA ROKU 2012

Certyfikat Polish Product w kategorii Firma Roku jest wyróżnieniem nadawanym firmom za ich osiągnięcia i pozycję na rynku. Podsumowanie działań w ostatnim roku jak i w latach ubiegłych, historia rozwoju firmy jak rekomendacje partnerów handlowych to kluczowe informacje, na podstawie których Kapituła dokonuje wyboru. Organizatorem konkursu jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

 

Równa Firma 2013

W dniu 21 marca MILEX Sp. z o.o. odebrała wyróżnienie RÓWNA FIRMA 2013 dla firmy, która swoją postawą wobec społecznej odpowiedzialności biznesu stanowi pozytywny przykład dla innych organizacji w województwie zachodniopomorskim, dba o otoczenie lokalne i jego rozwój.

Busole Biznesu 2012

BUSOLE BIZNESU 2012

BUSOLE BIZNESU 2012

Kapituła Nagrody Gospodarczej Prezydenta Miasta Szczecin BUSOLE BIZNESU 2012 wyróżniła firmę MILEX  w kategorii FIRMA ROKU m.in. za szeroko prowadzona działalność z zakresu ochrony środowiska (Refulaty, MORESA 4.0, Instalacja Stabilizacji Odpadów 60), prowadzenie społecznie odpowiedzialnego biznesu, a także za działalność inwestycyjną (otwór geotermalny Trzęsacz GT-1, rozbudowa Kompleksu Rehabilitacji i Relaksu PAŁAC TRZĘSACZ).

MILEX Sp. z o.o., ul. Wyszyńskiego 14, 70-201 Szczecin
Telefon: +48 91 488 12 83
E-mail: milex@milex.szczecin.pl
www: www.milex.szczecin.pl
Polityka cookies
 
Realizacja: HotelNetwork.pl
Powered by: CMS dla hoteli